‘ससुराले पहिला मुखमा कि’ स, खाए, त्यसपछि मलाई अं; गालोमा च्यापेर…’

दिल्लीको करावल नगर इलाकामा एक बुहारीले आफ्नै ससुरा वि; रुद्ध ब; ला,त्कार आ रोपमा प्रहरीमा मुद्दा दर्ता गरेकी छिन् । उ; जुरी दर्ता गर्दै बुहारीले भनिन्–

‘मेरा पतिको मृ; त्युको एक महिनापछि ससुराले ममाथि ग; लत न; जरले हेर्न थाले र बारम्बार शा; री,रिक स; म्पर्क राख्न खोज्थे । ३० वर्षीय सपना नामकी महिलाका पतिको क्यान्सरबाट मृ; त्यु भएको थियो । एक महिनाको उपचारपछि उनको मृ; त्यु भएको थियो ।

सपनाका अनुसार पतिको मृ; त्युपछि सुरु सुरु ससुराले उनीमाथि खूब सहानुभूति देखाए । कहिले मायाले उनको गा; लामा कि; स खान्थे त कहिले अंगालो हालेर सां; त्वना दिन्थे । त्यसरी दिन वित्दै जाँदा एक उनका ससुराले उनी सुतेका बेला राति उनको कोठामा घुसेर ज; बरजस्ती शा; री,रिक स; म्पर्क राखे ।

सपनालाई नशालु पदार्थ सुघाएर वेहोस बनाई ससुराले उनको इज्जत लुटेका हुन् । इच्छा विपरित ससुराले आफ्नो इज्जत लुटेपछि न्यायका लागि उनी प्रहरी ढोकामा पुगेकी हुन् । उनले प्रहरीमा आफ्ना ससुरा वि रुद्ध मु; द्दा हालेकी छिन् । प्रहरीले आरोपी ससुरा वि रुद्ध मु; द्दा दर्ता गरेर घटनाको छानविनमा लागेको छ ।

प्रकाशित मिति September 2, 2021

प्रतिकृया दिनुहोस