no-image

पाथिभरा मातालाई दर्शन गरी माघ २४गते बिहिबारको पूरा राशिफल हेर्नुहोस्

मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) –आफ्नो काम आफुले भन्दा पनि अरुलाइ गराउनु पर्ने होला वा आफु भन्दा अरुमा बढी आसक्त हुनु पर्ला । छुट्टै फुर्ति र चुस्ती आउला । छोरा नाति आदि संग छिट्टै भेटने कुरा आदि होलान । सहयोग र सम्मान गर्नेहरू भेटिनेछन् । नयाँ काममा हात हाल्ने समय छ । रोकिएका काम बनाउन सकिनेछ । मनोरञ्जनको समय छ, हिम्मत आदि बढ्ने छ । सबैलाई सहयोग गर्ने प्रयास गर्नु हुनेछ । कोहि कोहीलाई हेर्न छुट्ने छ । अलि बढी शक्ति जुटाउनु पर्नेछ किनकि आजको दिन महत्त्वपूर्ण हुने छ । तपाइको रासी मेस हो जुन मंगल ग्रहको रासी हो । त्यसैले मंगल ग्रहको बिज मन्त्र ॐ क्रां क्रीं क्रौं सः भौमाय नमः जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

बृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) –परिश्रम बिना फल पाउन गाह्रो हुनेछ । अरूको व्यवहारले शंका उब्जाए पनि मान्यजनको सुझावले गर्दा फाइदा हुनेछ । ऋण आदि लाइ तिर्न सक्ने माहोल बनेको छ । प्रतिफल अलि ढिला आउनेछ तर अबश्य आउनेछ । लत्ता कपडा किनिएला । रोकिएका काम बनाउन सकिनेछ तर सोचेको भन्दा धेरै लागत लाग्नेछ । आफ्नो सर सामान वाहन आदिको ध्यान दिएर मर्मत आदि गर्न सकिएला । बिरामी हुन सक्ला, जे पायो त्यही नखानु होला । तपाइको रासी बृष हो जुन शुक्र ग्रहको रासी हो त्यसैले शुक्र ग्रहको बिज मन्त्र ॐ द्रां द्रीं द्रौं सः शुक्राय नमः जप्दा राम्रो हुने गर्दछ।

मिथुन (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) –जे बोल्यो त्यहि सत्य नमाने पनि सब तपाई संग भने मिल्न बाद्द्य हुनेछ । मित्रहरु वा कोहि पनि चाहिदैन एक्लै ठिक छु भन्ने हुन्छ । जति कामहरु पुरा गरे पनि त्यस्तै जस्तो लाग्न सक्ला त्यसैले आराम पनि चाहिने भन्ने बिचार आउने हुन्छ । मोज मस्ती आदि पनि गर्न पाउला । सोचेको जस्तै दाम्पत्य जीवन राम्रो हुनेछ । रमाइलो जमघट हुने देखिन्छ । परस्पर मित्रता स्थापित गर्न सकिनेछ । रोजगारी वा व्यवसायमा मद्दत गर्ने खाले नया ब्यतिहरु पाइएला । काम आदि पुरै फत्ते गर्न नसके पनि उल्झेको कामलाइ सहज बनौन सकिएला । कहिले मन प्रसन्न होला कहिले नहोला । स्वास्थ्य खराब होला ध्यान पुर्याउन आबश्यक छ ।

कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) –कर्जा लिनुपर्ने सोच आउन सक्छ वा लिइएला । रोगलाइ दबाउन सकिएला । स्वास्थ्य बिस्तारै राम्रो होला । अकस्मात मित्रता स्थापित गर्न सकिनेछ । स्वास्थ्य प्रतिकूल बन्न सक्छ । तत्काल सामान्य फाइदा पछि घाटा हुन सक्ला, सजक रहनु होला । केही दौडधुप गर्नुपर्ला र संघर्ष गर्नु पर्ला तर अरु सब ठिक छ । साझेदारीका समस्या अलि सुल्झनाले हल्का महसुस होला । दिनु पर्ने कुराहरु आदि भए तिर्न सकिएला । प्रतिस्पर्धीहरूको स्वतः हार हुनेछ । सहि तरिकाको बोलचालले सजिलै काम फत्ते पार्न सकिएला । तपाइको रासी कर्कट हो जुन चन्द्रमाको रासी हो त्यसैले चन्द्रमाको बिज मन्त्र ॐ श्रां श्रीं श्रौं सः चंद्राय नमः जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) –सृजनात्मक लगनशीलता बढ्नेछ र सफलता दिलाउनेछ । सन्तानहरु प्रत्ति राम्रो देखिएको छ । सम्बन्ध गाढ़िनेछ । अरूको व्यवहारले शंका उब्जाए पनि मान्यजनको सुझावले गर्दा निर्णय गर्नु पर्ला । हिसाब किताब अलि कति भए पनि सुल्झिनाले हल्का महसुस होला । अलि कति रमाइलो वा खुसियाली जस्तो बढने बातावरण आएको छ, रमाइलो होला कि नहोला भन्ने खुल्दुली होला । सबै बिसयमा राम्रो–नराम्रो हुनेछ । भाइ बहिनीहरु सम्झेला । नौलो मित्त्रता सुरु हुन सक्छ वा नया मित्रजनहरु पाइएला । खुसि बढाउने अनुकुल स्थिति आउन सक्ने हुन्छ । तपाइको रासी सिंह हो जुन भगवान सुर्यको रासी हो त्यसैले सुर्यको बिज मन्त्र ॐ ह्रां ह्रीं ह्रौं सः सूर्याय नमः ॥ जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

कन्या (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) –घर–छिमेक सबैलाइ फाइदा हुने काम प्राप्त हुन सक्छ । केही चुनौती देखिए पनि मन भएजति पुरा गर्न नसक्ने नहोला । प्रयत्न गर्दा आउने समस्या समाधान हुनेछन् । अरूको व्यवहारले शंका उब्जाए पनि मान्यजनको सुझावले गर्दा फाइदा हुनेछ । बिबिध संघ संस्थामा चहारिनु पर्नेछ, अर्थात् संस्थागत कामहरुमा अभिवृद्धि हुनेछ । प्रियजनको भेटघाटले दिन रमाइलो रहनेछ । आमा आदिको बिशेष याद आउला । भौतिक साधनले गर्दा जीवनशैलीमा सहजता आउला । तपाइको रासी कन्या हो जुन बुद्ध ग्रहको रासी हो त्यसैले बुद्ध ग्रहको बिज मन्त्र ॐ ब्रां ब्रीं ब्रौं सः बुधाय नमः जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

तुला (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) –अध्ययनको लगावले अलि बढी पढाई लेखाइमा लाभ होला तर केहि अबरोध पनि आउनेछ, बुद्धि लागे समय मिलाउनु होला । केही संघर्ष गर्नुपर्ला जस्तो देखिएतापनि छिट्टै सफलता पाउनु हुनेछ । जिम्मेवारी बढिरहनेछन्, मान सम्मानको चिन्ता होला । नाति नातिना आदि केहि समय छुतिएला । तिर्थ यात्रा वा कुनै किसिमको भ्रमणको कुरा आउला वा जान पाइएला । जन्मदिन वा बर्तबन्ध आदि महोत्सव होला । अरुले इज्जत गर्नेछ, सम्मान गर्नेछ र गन्ने सुन्ने मान्छे मान्नेछ । आजको दिन वर पर घुमिरहनु पर्ने जस्तो बनाइदिन सक्छ । तपाइको रासी तुला हो जुन शुक्र ग्रहको रासी हो त्यसैले त्यसैले शुक्र ग्रहको बिज मन्त्र ॐ द्रां द्रीं द्रौं सः शुक्राय नमः जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

बृश्चिक (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) –व्यावसायिक काममा मनग्गे लाभ हुनेछ त्यसैले कमाउन चाहनेले जति मेहनत गरे त्यति लाभ होला । स्वास्थ्य प्रतिकूल बन्न सक्छ । भित्र भित्र काम कुरा बिगार्नेहरु बढ्न सक्छ । अरुले त्यतिकै फसाउन सक्छन् । पराक्रमद्वारा असाद्द्य कामहरु पनि बन्ला । सामानहरुको किनमेल होला । महिलाहरुको लागि खुसीको समय भन्नु पर्ला, खोजेको लुगा कपडा, रत्न आदि पाईएला । कृषिकर्म आदि काममा मनग्गे लाभ हुनेछ । तपाइको रासी बृश्चिक हो जुन मंगल ग्रहको रासी हो र मंगल ग्रहको बिज मन्त्र ॐ क्रां क्रीं क्रौं सः भौमाय नमः जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

धनु (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) –काम बनोस या नबनोस सन्तुष्ट रहनेछ । मन प्रसन्न नै रहला । परिवारजनबाट टाढिनुपर्ला वा एक छिनको लागी छुट्टिनु पर्ला । भबिष्यमा कुनै व्यवसाय तिर जाने आदि बारे कुराकानी बन्ला । मेहनत गर्दा बिस्तारै काम बन्नेछ । अवसरको खोजीमा भौतारिनु पर्ला । व्यतिको प्रभाले सबलाई अकर्षण गर्नेछ । लगनशील भएर कुनै काम कुरामा लाग्न सक्ने छ जसले सफलता दिलाउनेछ । स्वास्थ्य भने आज धेरै राम्रो हुनेछ । तपाइको रासी धनु हो जुन बृहस्पति ग्रहको रासी हो त्यसैले बृहस्पति ग्रहको बिज मन्त्र ॐ ग्रां ग्रीं ग्रौं सः गुरूवे नमः ॥ जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

मकर (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) – अकस्मात पैसाको आबश्यकता होला । के खाउ के खाउ हुन सक्छ । रमाइलो दिनको सुरु भएको देखिन्छ । ऋण आदि दिनु पर्ने कुराहरु भएदिन सकिएला । प्रतिस्पर्धीहरूले समस्या निम्त्याउने हुँदा सतर्क रहनु होला । ठुलो बाधाहरु हटाएर प्रगतिको मार्ग प्राप्त हुने बाटोहरु खोल्नेछन । तिर्थ यात्राको कुरा आउला वा जान पाइएला । नया नया काम कुराहरु आउला । विभिन्न काम, कार्यक्रम आदिमा सहभागी हुन पाउला । तपाइको रासी मकर हो जुन सनी ग्रहको रासी हो त्यसैले सनी ग्रहको बिज मन्त्र ॐ प्रां प्रीं प्रौं सः शनैश्चराय नमः॥ जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) –यदि सम्मानले अरु सामु पेस आए गाह्रो काम सजिलो होला । नभए सजिलो काम गाह्रो होला । बिद्द्यार्थीहरुको लागि पढाई लेखाइमा जोर लगाएर पढ्नु पर्ने समय आएको छ । धर्म कर्म, आदि गर्नु पर्ने स्थिति आउलान । अरूका व्यवहारमा चासो लिँदा व्यर्थैमा झमेला बेहोर्नुपर्ला । केही संघर्ष गर्नुपरे पनि हतास नहुनु होला, परि परि आउला र तरी तरी जाला । प्रयत्न गर्दा आउने समस्याहरु सहजै समाधान हुनेछन् । कारोबारहरु बढ्ने देखिन्छ । ध्यान पुर्बक कामहरुमा अघि बढ्नु होला । बोल्ने बानीले सबैलाई समेट्न सकिनेछ । तपाइको रासी कुम्भ हो जुन सनी ग्रहको रासी हो त्यसैले सनी ग्रहको बिज मन्त्र ॐ प्रां प्रीं प्रौं सः शनैश्चराय नमः॥ जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

मीन (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) –मेहनत गर्दा मात्र अलि बढी सफल होला । व्यावहारिक अलमलले काममा बाधा ल्याउला । वाहन, मोटर, कार आदि किन्ने जस्तो कुरो आउन सक्ला । आँटेको काममा अलि ढिलाई होला । अरूको मुख नताक्नु होला । प्रतिकुल स्थिति आउन सक्ने हुन्छ । अरुले त्यतिकै फसाउन सक्छन् । रमाइलो जमघट हुने जस्तो बातावरण देखिन्छ तर सबैमा सामेल आदि हुन नपाउन सक्ला । पराक्रमद्वारा असाद्द्य कामहरु पनि बन्ला । बिबिध संघ संस्थामा जान आउन पाउला । तपाइको रासी मिन हो जुन बृहस्पति ग्रहको रासी हो त्यसैले बृहस्पति ग्रहको बिज मन्त्र ॐ ग्रां ग्रीं ग्रौं सः गुरूवे नमः ॥ जप्दा राम्रो हुने गर्दछ ।

प्रकाशित मिति February 6, 2019

प्रतिकृया दिनुहोस