सागरको घातक बलिङमा हङकङ सस्तो मै समेटियो

बायाँ हाते स्पिनर सागर ढकालले पाँच विकेट लिएसँगै मलेसियामा जारी यु१९ एसिया कप छनोटको उपाधि जीत्न नेपालले ९६ रनको लक्ष्य पाएको छ । आजको खेलमा जीत निकालेमा नेपालले आगामी अगस्टको अन्तिममा श्रीलंकामा आयोजना हुने यु१९ एसिया कपमा सहभागीता जनाउन पाउने छ ।

हंगकंगको पारी धोस्त परेका सागरले १० ओभर बलिंग गर्दै पाँच मेडनका साथ मात्र १८ रन खर्चिए । नेपालको तर्फबाट पहिलो ओभर नै लिएर आएका उनले शुरुवातको दुई ओभरमा नै दुई विकेट निक्लादै हंगकंगलाई दबाबमा राख्न सफल भएका थिए ।

त्यस्तै किफायती बलिंग गरेका कुशल मल्लले ८.१ ओभरमा पाँच मेडन सहित मात्र चार रन खर्चिएर लिए भने तिलक राज भण्डारीले पनि एक तथा कमल सिंह ऐरीले तीन विकेट ह्हत पारे ।

हंगकंगको तर्फबाट कप्तान अदित गोरावाराले सर्वाधिक २४ रन बनाए भने ओपनर कल्हन मार्क चल्लुले १९ तथा रौनक कपुरले १२ रनको पारी खेले भने अन्य ब्याट्सम्यानले दोहोरो अंकमा रन जोड्न सकेनन् ।

प्रकाशित मिति July 9, 2019

प्रतिकृया दिनुहोस