यी ४ राशिका युवतीमा यस्तो गज्जबको आकर्षण शक्ति,जस्तोसुकै पुरुष पनि हुन्छन् २मिनेटमा नै कामुक

हरेक मानिसमा आ–आफ्नै किसिमको शौन्दर्यता एवं अरुलाई आकर्षण गर्ने गुण हुन्छ। त्यसमा पनि युवतिको सुन्दरताका विषयमा सधैँ चर्चा हुने गर्छ। तर केही यस्ता पनि युवति हुन्छन्, जो आफ्नो सुन्दरता बिना नै अरुलाई रुझाउन सक्षम हुन्छन्। शास्त्रअनुसार १२ राशिमध्ये चार राशि भएका महिलाहरुमा जस्तोसुकै पुरुषलाई आकर्षित गर्न सक्ने क्षमता हुन्छ।

कुन राशि भएका महिलामा कस्ताे गुण हुन्छ ?
१. मिथुन : मिथुन राशि भएका महिलाहरुको तुलना अप्सरासँग गरिन्छ। जसले जस्तोसुकै पुरुषलाई पनि आकर्षित गर्न सक्छन्। सुन्दरताबाहेक यी राशि भएका युवतीमा यस्ता थुप्रै गुण हुन्छ जसले पुरुषलाई आकर्षित गर्छन्। उनीहसँग धेरै उमेरसम्म जवान देखिने क्षमता पनि हुन्छ।

२. वृष : वृष राशि भएका युवतीहरुको गन्ती सुन्दर देवीसँग हुन्छ। उनीहरुसँग अरु व्यक्तिमाथि आफ्नो अधिकार जमाउने गुण हुन्छ। साथै उनीहरुले भनेका कुरा पुरुषहरु निकै सजिलै मान्ने र पूरा गर्ने गर्दछन्।

३. वृश्चिक : वृश्चिक राशि भएका युवतीहरुसँग कसैलाई पनि आकर्षित गर्ने शक्ति हुन्छ। उनीहरुको अनुहार र आँखामा एक प्रकारको सम्मोहन हुन्छ। त्यसकारण जसले पनि उनीहरुलाई हेर्छन् उनीहरु मोहित हुन्छन्।

४. मीन : मीन राशि भएका युवतीहरु रोमान्टिक हुन्छन्। पुरुषहरु उनीहरुको प्रेममा निकै सजिलै पर्ने गर्दछन्। उनीहरु आफ्नो मिठो कुराले चाँडै नै पुरुषलाई आकर्षित गरिहाल्छन्।

साउन महिनाको यी ४ दिन नभुल्नुहोस् : यी दिनमा यस्ता कार्य गरे धन, सम्पन्नता खुशीको बहार छाउनेछ

काठमाडौ । साउन महिना, भगवान शिवलाई प्रिय मान्ने गरिन्छ । त्यसैले श्रावण महिनाको चार वटा सोमबारको महत्व अझ बढी रहेको छ । हिन्दुधर्म अनुसार भगवान शिवलाई वर्षभर पुजिने भएपनि साउनका यी ४ वटा सोमबार अझ महत्तोका साथ भगवान शिबको पूजा आरधना गर्ने परम्परा चलीआएको छ।

पहिलो सोमबार : सफलता प्राप्ति र कष्ट निवारण : साउन महिनाको पहिलो सोमबारको वर्तले जीवनमा धेरै परिवर्तन ल्याउने र सोचेभन्दा बढी प्रगति हुनेगर्छ । साथै जीवनमा आइपर्ने बाधा सँग लड्न सक्ने क्षमता प्रदान गर्छ । यदि तपाईं लामो समयको लागि कुनै नयाँ कार्य सुरु गर्ने प्रयास गर्दै हुनुहुन्छ तर सफलता मिल्ने हो (होइन भन्ने चिन्ता गर्नुहुन्छ भने तपाई यो दिन वर्त बसेर आफ्नो कार्य सुरुवात गर्नुभएमा तपाईलाई अवस्य सफलता मिल्ने छ र तपाईको दीर्घकालीन योजनाहरू सफल हुदै जानेछन्।

व्यवसाय सुरु गर्न चाहने व्यक्तिहरूले पनि वर्त बसेर भगवान शिवको आरधना गरि यसदिन बाट सुरुवात गरेमा सच्चिनै सफलता हासिल गर्न सकिन्छ। यो बर्ष साउन महिनाको ६ गते पञ्चमी तिथीमा पहिलो सोमबार परेको छ ।

दोस्रो सोमबार : रोग निवारण : यो सोमबारको संयोग अनुसार राम्रो स्वास्थ्य,वृद्धि र बल प्राप्त हुने योग रहेको छ । यस दिन, लामो समय देखि गम्भीर रोगबाट पिडित व्यक्तिहरुले भगवान शिव को पूजा आराधना गरेर शिवलिङ्गमा जल चडाएपछि त्यो जल हातमा लिएर थोरै खाने र आफ्नो शरिरमा अबिषेक गर्दा रोग कम हुदै जाने मान्यता रहेको छ ।

यस दिन वर्त बसेर नियामले भगवान शिव को पुजापाठ गर्दा भएका रोगहरुले डदै जाने र अन्य कुनै रोगहरु सम्म टाढा जनेछन् । यो बर्ष साउन महिनाको १३ गते द्वादशी ( सोम प्रदोष व्रत) का दिन दोस्रो सोमबार परेको छ । उक्त दिन यस्तो छ ।

तेस्रो सोमबार : मन्त्र सिद्धि वा मनकामना पूर्ण हुने : साउनको तेस्रो सोमबार वर्त बसी पुजापाठ गरेमा आफूले चिताएका कुराहरु पुरा हुदैँ जानेछन् । यस दिनमा वर्त बसेर भगवान शिवका मन्त्रहरु पाठ गरि पूजा गर्नु पर्नेछ । शिव भक्तहरुको लागि यो पनि धेरै विशेष हुनेछ जो शिव को मन्त्र सिद्ध गर्न चाहन्छन।

तपाईसँग भएका समस्याहरु र तपाईहरुले सोचेका र अटेका कामहरु वर्त बसेर पूजा गर्ने क्रममा आफूले मनमनै सम्झिनु भयो भने यी कुराहरु छिटै तपाईहरुले प्राप्त गर्न सक्नु को साथै समस्या हरु बिस्तारै हल हुदैँ जनेछन् । यो बर्ष साउन महिनाको २० गते साउनको तेस्रो सोमबार परेको छ । यो दिन इतिहासकै पवित्र संयोगको दिन बन्दैछ । सोही दिन पञ्चमी अर्थात ( नाग पञ्चमी र कल्की जयन्ती पर्दैछ । यस्तो छ त्यो दिन ।

चौथो सोमबार : शत्रु परास्त तथा आर्थिक सम्पन्नता : साउन महिनाको अन्तिम सोमबार वर्त बसेर पुजापाठ गर्दा दुश्मन र बाधा हरु टाढा हुँदै जानेछन् । तपाईंको अर्थिक समस्याहरु समेत बिस्तारै हल हुदैँ जनेछन् । यो अन्तिम सोमबार , जो वर्त बसेर भगवान शिवको पूजापाठ गर्छ ,उ सँग शिवजी खुशी भै जीवनभरी उसको जीवनभरि उसको साथमा रहेर उसले खुशी र सुखी बनाई उसका सबै दुख र समस्याहरु बाट पार लगाउने काम गर्नुहुनेछ ।

त्यस्ता व्यक्तिको जीवनमा ठुलो उन्नति र प्रगति हुनेछ । साथै उसले सोचेका तथा अटेका कामहरु सबै पुरा हुदैँ जनेछन् जसले गर्दा भबिष्य उज्जोल बनाउन मद्धत हुनेछ । चौथो सोमबार यो बर्ष २७ गते पर्दैछ । उक्त दिन द्वादशी तिथी ( सोम प्रदोष व्रतः बकर इद (मुस्लिम धर्मावलम्वी) र विश्व युवा दिवस समेत परेको छ ।

प्रकाशित मिति July 17, 2019

प्रतिकृया दिनुहोस