सन्तोषलाइ साथ दिन आइन अर्की युवती, प्रमिलालाई चार झा’पड हान्छु,बच्चा पाल्छु सन्तोषलाई माया गर्छु (भिडियो)

काठमान्डू,
दुई छोराछोरी छोडेर र आफुले कमाएको सम्पत्ती समेत लिएर श्रीमती हिडेपछि सन्तोष निकै चिन्तामा थिए । आफुले विश्वास गरेकी श्रीमतीले नै धोका दिएर अर्केसंग गएपछि चितवनका सन्तोष मिडिया गुहार्दै श्रीमती खोज्न थाले । हराएको ३५ दिन पछि आफ्नी श्रीमती अर्कैको साथमा भेटिएपछि उनको टेकेको जमिन भासियो । तर पनि जे हुनु त भइसकेको थियो । अहिले सन्तोष आफ्नो जिवनको लय समाउँदै छन् । त्यसरी धोका दिएर गएकी श्रीमती विरुद्ध उजुरी दिएका छन् । छोराछोरीको साथमा अहिले घरमा छन् ।

उनले आफ्नो छोराछोरीको भविष्यका लागि विवाह गर्ने बताइरहँदा यता एक युवती सन्तोषको निकै माया लागेको र बच्चाका लागि आफुले सहयोग गर्ने बताएकी छन् । उनी हुन् अनामिका कार्की । उनले सन्तोषको भिडियो हेरेपछि आफुलाई उनी प्रति निकै माया लागेको बताएकी छन् ।उनी कञ्चनपुरकी युवती हुन् । छोराछोरी र श्रीमतीको भविष्यका लागि सन्तोष विदेश गएका थिए । तर प्रमिलाले धोका दिएका कारण अहिले महिला प्रति नकारात्मक सोच आउन थालेको बताइन् । त्यस्तो हुँदा सन्तोषलाई परेको पीडा आफुले महशुष गरेको उनले बताएकी छन् । त्यसैले बच्चाको भविष्यको लागि आफुले साथ दिने उनको भनाई छ ।
भिडियो हेर्नुहोस

प्रकाशित मिति January 24, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस