घरमा श्रीमती हुँदाहुँदै सन्तोष परियारको श्रीमती लिएर हिड्यो भन्ने खबर थाहा पाएपछि, सुरेश परियारका बुवाआमा रुँदैरुँदै बोल्नै सकेनन् (भिडियो हेर्नुहोस)

चितवनवाट अर्काको श्रीमती लिएर हिडेका सुरेसका आमाबुवा मिडियामा आएका छन् । विदेशवाट नेपाल आएर परिवारका सदस्यलाई पनि खबर नगरी अर्काको श्रीमती लिएर वेपत्ता भएपछि सुरेशका बृद्ध आमाबुवाको आँखा ओभाएका छैनन् । विदेशमा पैसा कमाएर आफ्नो दुखको दिन सकिएला भनेर बसेका बृद्ध आमाबुवा अहिले चिन्तामा छन् । हर्कवहादुर परियार र उनकी श्रीमतीको दिन अहिले पीडामा बितेको छ । आफ्ना सन्तानले बाटो बिराउँदा बृद्ध आमाबुवाको मन रोएको छ ।

चितवनका सन्तोषको श्रीमती प्रमिलालाई लिएर हिडेका सुरेश अहिले कारागारमा छन् । सन्तोषले उजुरी दिएपछि सन्तोष र प्रमिला अहिले कारागारमा पुगेका हुन् । उनका बुवाआमाले छोरा विदेशवाट नेपाल आएको समेत थाहा पाएका थिएनन् । छोरा नेपाल आएको थाहा पाएको भए आफुले सम्झाउने थिए बुवाले भने ।शुरेसका बुवा अपागं छन् उनका पनि दुई छोराछोरी छन् । डेढ वर्ष यता परिवारका सदस्यलाई पैसा पठाउन छोडेका उनले यस्तो गर्लान भन्ने समेत सोचेका थिएनन् ।

फोनमा राम्रै कुरागर्ने गरेको आमाले बताइन् । पहिला पैसा पठाइरहन्थ्यो पछि अब उनीहरुले आफै घर बनाउन थालेपछि आमाबुवाले अब हामिलाई पैसा पठाउन पर्दैन आफ्नो ब्यवहार मिलाउन घर बनाउ भनेर भन्ने गरेको आमाले बताइन् । करिब डेढ वर्ष अघि देखि भने आमाबुवालाई पनि फोन पनि गर्न छोडे पछि आमाबुवाले छोरालाई पो केही भयो की भन्ने चिन्ता लागेको बताइन् ।

छोरा नेपाल आएर यस्तो गर्छ होला भन्ने शंका नै नलागेको बताइन् । छोरा नेपाल आएको ७ दिन भइसकेपछि आफुहरुले थाहा पाएको बताइन् । ७ दिन हुँदा पनि छोरा घर नआएपछि विदेशवाट पैसा लिएर आएको छोरालाई केही भयो की भन्ने चिन्ता लागेको बताइन् । तर पछि भिडियोमा सन्तोषको श्रीमती लिएर हिडेको थाहापाए पछि आफुहरुको मन निकै रोएको बताइन् ।(भिडियो हेर्नुहोस)

प्रकाशित मिति January 26, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस