लजमा प्रहरीले छापा मार्दा ४ जोडी यस्तो आपत्तिजनक अवस्थामा सञ्चालकसहित पक्राउ

काठमाडौं । पछिल्ला दिनहरुमा नेपालमा देह व्यापार डरलाग्दो तरिकाले फैलदैछ । गैन कानुनी मानिएको यस क्षेत्रमा लाग्नेहरुको संख्याको कुनै लेखाजोखा छैन । प्रहरीले समयसमयमा केही व्यक्तिहरुलाई नियन्त्रणमा लिएर छोड्ने गरेको छ । तनुहँमा अनैतिक क्रियाकलापमा संलग्न ४ जोडीसहित होटल सञ्चालक नियन्त्रणमा लिइएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

व्यास १२ घाँसीकुवास्थित कोहिनुर होटल एण्ड लजमा अनैतिक कार्यमा संलग्न रहेका ४ जोडीसहित होटल सञ्चालक समेत नियन्त्रण गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँले जानकारी दिएको छ । होटलमा अनैतिक कार्य भइरहेको जनगुनासो आएपछि प्रहरीले छापा मार्दा उनीहरू आपत्तिजनक अवस्थामा फेला परेका हुन् ।

प्रहरीका अनुसार उनीहरूविरुद्ध अभद्र व्यवहार मुद्दा दर्ता गरिएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय तनहुँमा उनीहरूविरुद्ध अभद्र व्यवहारअन्तर्गत मुद्दा दर्ता गराई म्याद थप अनुमति लिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँले जनाएको छ ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

 नेपाल प्रहरी पक्राउ

प्रकाशित मिति January 29, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस