आखिर किन बिनय जंग बस्नेतले पुण्य गौतममाथि हा तपा त गरे (पुरा भिडियो)

काठमाडौँ । आफुलाइ समाजसेवी भन्ने बिनय जंग बस्नेत र अर्का युवा नेता भनेर चिनाउने पुण्य गौतम बीच मिडिया कै सामु हात हा लाहा लको स्थिति बनेको छ । पिडितको सहायोग रकम पुण्य गौतमले हि नामिना गरेको विषयलाई लिएर भएको बा दवि वादको क्रममा उनीहरु बीच यस्तो घ टना घ टेको हो ।

पि डितको लागि उठेको रकम पुरा पि डितलाइ नदिएको भन्दै बिनय जंग बस्नेतले प्रश्न गरेपछि पुण्य गौतमले पनि बिनय जंग माथि प्रतिप्रश्न गरेका थिए । सोहि क्रममा बस्नेतले हा त उ ठाएका हुन् । बाकी तलको भिडियोमा हेर्नुहोस ।

पि डितको लागि उठेको रकम पुरा पि डितलाइ नदिएको भन्दै बिनय जंग बस्नेतले प्रश्न गरेपछि पुण्य गौतमले पनि बिनय जंग माथि प्रतिप्रश्न गरेका थिए । सोहि क्रममा बस्नेतले हा त उ ठाएका हुन् । बाकी तलको भिडियोमा हेर्नुहोस ।

प्रकाशित मिति February 7, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस