सानेपा का:ण्ड : विजय चौधरीका बुवा भन्छन्, ‘यो सड्यन्त्र भैरहेको छ, मेरो छोराले त्यस्तो गर्नै सक्दैन’ (भिडियो)

घरेलु कामदारका रुपमा राखिएका विजय चौधरीका बुवा जानकी चौधरीले सिसिटिभी फुटेज हेरेर पनि त्यो घटनामा आफ्नो छोरा हो भन्ने कुनै पुष्टि नहुने बताएका छन् । उनले सिसिटिभी फुटेजमा देखिएका ब्यक्ति आफ्ना छोरा नै हो भनेर भन्न नसकिने बताएका छन् । उनले भिडियो हेर्दा कार्कीलाई आ”क्रमण गर्ने ब्यक्ति को हो भनेर प्रष्ष्ट चिन्न नसकिने बताए ।

भित्र के घटना भएको हो भन्ने सिसिटिभीमा देखिन्न, त्यो भिडियोमा देखिएको ब्यक्ति विजय नै हो भन्ने पनि चिनिन्न उनले भने । उनले छोराको दाहसस्कार गरिसकेको बताएका छन् । उनले भिडियोमा घटनाको दृष्य मात्र देखिएको र आफ्नो छोरा डोरीमा झु”’ण्डि”एको भने भिडियोमा नदेखिएको बताए । उनले भिडियो हेर्दा पनि घटना सं”’कास्पद भएको बताए ।

उनले झुण्डिदै गरेको देखिदैन एकैपटक छोराको श’व मात्र देखिएको बताएका छन् । उनले आफ्नो छोरा त्यस्तो घटनामा संलग्न भयो होला भन्ने आफुलाई विश्वास नलागेको पनि बताए । उनले अस्पतालवाट आफ्नो छोराको श’व जिम्मा लिएको बताएका छन् ।

उनले पोष्टमार्टम रिपोर्टमा पनि के आयो भन्ने आफुलाई जानकारी नभएको बताएका छन् । अर्जुन कार्कीसंग आफ्नो भेटघाट पनि नभएको बताएका छन् । उनले घर मालिक कार्कीले आफुलाई केही खबर पनि नगरेको आफुलाई प्रहरीले एकैपटक फोन गरेको बताए ।

घटना प्रकृति हेर्दा अर्जुनले कार्की पत्नीको ह त्या गरेर आफुले पनि देह त्याग गरेको अनुमान गरिएको हो । तर अर्जुनका बुवाले भने आफ्नो छोराले त्यस्तो घृणित काम नगरेको दावी गरेका छन् । उनले घटनाको सत्यतथ्य छानविन गर्न र वास्तविक दोषी पत्ता लगाउन प्रहरीमा जाहेरी दिएका छन् ।

प्रकाशित मिति February 15, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस