के के हुँदै छ नेपालमा : ६५ वर्षीय वृद्धले कसरी पट्याए २० वर्षीय युवती ? [भिडियोसहित]

नेपालमा अनाैठा घट*ना सार्वजनिक हुने गरेका छन् । अझ पछिल्लो समय धेरै उमेर अन्तरको बिहेका घ’टना त निकै बाहिरिरहेका छन् ।

खास गरि पाका पुरूषसँग भर्खरका युवतीले बिहे गरेका घट*ना निकै देखिन थालेका छन् । हालै यस्तै घ*टनामा अाधरित एक सिरियल ताइ न तुइ हाता लाग्यो दुइ का पात्रहरूसँग बास्ताविकता झै लिइएको अन्तर्वाता निकै चर्चामा छ ।बाँकि भिडियमा हेर्नुहोस्

नेपालमा अनाैठा घट*ना सार्वजनिक हुने गरेका छन् । अझ पछिल्लो समय धेरै उमेर अन्तरको बिहेका घ’टना त निकै बाहिरिरहेका छन् ।

खास गरि पाका पुरूषसँग भर्खरका युवतीले बिहे गरेका घट*ना निकै देखिन थालेका छन् । हालै यस्तै घ*टनामा अाधरित एक सिरियल ताइ न तुइ हाता लाग्यो दुइ का पात्रहरूसँग बास्ताविकता झै लिइएको अन्तर्वाता निकै चर्चामा छ ।बाँकि भिडियमा हेर्नुहोस्

प्रकाशित मिति February 17, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस