केही दिन अघि सम्म सुशान्तको कुकुर उनको फोटो हेरेर रुने गर्दथ्यो तर आज उनको कुकुरको पनि मृ’त्यु

आ’त्मह-त्या ग’रेका च’र्चित ब’लिउड क’लाकार सुशान्त सिंह राजपुतको नि’धन भयो । उ’नको नि’धनले बलिउड तथा ‘उनको प’रिवार शो’कमा डु’बेको छ । उ’नको नि’धनलाई लि’एर मुम्बईमा रहेको ब्रा’न्द्रा प्र’हरीले १५ ज’नामाथि अ’नुसन्धान ग’रिसकेको छ । उ’नको नि’धनले ब’लिउडमा ने’पोटिजमको कु’रालाई पुन : उ’जागर ग’रेको छ ।

के’हीले त्य’स्को प’क्षमा ब’हस ग’रिरहेका छन् भने के’हिले वि’पक्षमा कुरा ग’रिरहेको छन् । सा’माजिक स’ञ्जालमा सोनम कपुर, आलिया भट्टको फ्यान, फ’लोवर्स घ’ट्ने क्र’म जा’री छ भने कंगना र’नावतको फ’लोवर्स ब’ढिरहेको छन् ।
क’रण जो’हरले उ’नको ट्वी’टर अ’काउन्टबाट स’बैलाई अनफलो गरे भने सोनाक्षी सिं’न्हाले अ’काउन्ट नै ब’न्द गर्नु प’र्यो ।

के’ही दिन अ’घि ज’ब सुशान्तको कुकुर उ’नको फो’टो हे’रेर रो’यो…. भ’न्दै स’माचार सा’र्वजनिक भ’एको थि’यो । आज उ’नको कु’कुरको नि’धन भएको ख’बर बा’हिर आ’एको छ । भा’रतीय मि’डियाहरुले उ’नको ‘कुकुर फ’ज्ड (फू’ग्गी)क को नि’धन भएको दा’बी ग’रेका छन् भने के’हीले ह’ल्ला मात्र भ’एको ब’ताएका छ’न् । अ’भिनेता रा’जपुतको मृ’त्युपछि उ’क्त कु’कुर अ’त्यन्तै उ’दास र बि’क्षिप्त रहे’को ब’ताईएको छ ।

रा’जपुतको नि’धनपछि उनको त’स्वीर हेरेर आँ’सु ख’सालिरहेको कु’कुरको भि’डियो पनि सा’माजिक स’ञ्जालमा भा’ईरल ब’नेको थियो । कु’कुरले सु’शान्तको मृ’त्युपछि खा’ना नै न’खाएर प्रा’ण त्या’गेको ब’ताईएको छ । आ’फ्नो मा’लिकको अ’भावमा बि’क्षिप्त ब’नेको उ’क्त घ’रेलु ज’नावर ल’गातार चि’न्तित मु’द्रामा र’हने गरे’को थियो । य’द्यपी क’तिपय मि’डिया ए’जेन्सीहरुले भने उ’क्त वि’वरण स’ही न’भएको भ’न्दै स’माचार छा’पेका छन् । भा’रतीय अ’नलाईन ओ’टिभीले उ’नको कु’कुरको मृ’त्यु भ’एको दा’बी नै ग’रेको छ । तर टा’इम्स अफ इ’न्डियाले उ’नको मृ’त्युको ह’ल्ला मा’त्र भ’एको ब’ताएको छ ।

प्रकाशित मिति June 23, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस