सिनेमाजीवन: सुशांतको जीवन-मृत्यु रहस्य र रिया चक्रवर्तीले भनेका फिल्म- सुशंताको पहिलो घरले सताइएको थियो।

अभिनेता सुशांत सिंह राजपूतको जीवन र मृत्युको रहस्यमा आधारित फिल्मको पनि घोषणा गरिएको छ। जसको नाम सुसाइड वा मर्डर हो र सुशांतको कथित प्रेमिका रिया चक्रवर्तीले भने कि सुशांत सिंहको वांदरामा पहिलेको घर एकदमै बिग्रेको थियो।

रिया चक्रवर्तीले खुलासा गरे, सुशांत सिंह राजपूतको पूर्व घर

अभिनेता सुशांत सिंह राजपूतको मृत्यु पछि पुलिसले अनुसन्धान गरिरहेको छ। सुशान्तको आत्महत्या हुनुको कारण थाहा पाउन उहाँसँग नजिकका प्रत्येक व्यक्तिको बयान लिइएको छ। उही समयमा उनकी विवाहित प्रेमिका र अभिनेत्री रिया चक्रवर्तीलाई पनि पुलिसले ११ घण्टा सोधपुछ गर्यो। यस समयमा, अभिनेत्रीले धेरै चौंकाउने खुलासे गरे। सोधपुछको क्रममा रिया चक्रवर्तीले भने कि सुशांत सिंहको वांद्रेमा पहिलेको घर भारी बलात्कार भएको थियो। मैले उसको पहिलो घरमा धेरै चोटि महसुस गरें र सुशांत पनि थोरै दु: खी थिए।

म तिमीलाई बताउँछु, सुशांत सिंह पहिले बांद्रामा क्याप्री हाइट्समा बस्थे। पूर्व प्रेमिका अंकिता लोखंडेबाट फुटेपछि अभिनेता अपार्टमेन्टमा सरे। ऊ यस घरलाई राम्रोसँग सज्जा गर्थे र त्यहाँ पार्टी पनि राख्थे। एकपटक सुशांतको घरमा पार्टीले समाजका जनता नाराज भएको कुरा थाहा पाएपछि समाजका मानिसहरूले बिल्डिंग सेक्रेटरीसमक्ष गुनासो गरे।

रोड २  मा पनि जारी गरिनेछ! शूटिंग चाँडै सुरु हुनेछ

फिल्म, जसले s ० को दशकमा हल्लायो, ​​यो सडकको सिक्वेल हुन गइरहेको छ। फिल्म रोड २ मा आदित्य रॉय कपूर र आलिया भट्ट मुख्य भूमिकामा देखा पर्नेछन् र फिल्ममा संजय दत्त र पूजा भट्ट पनि मुख्य भूमिका खेल्ने छन्। यस फिल्मको रिलीजको बारेमा धेरै चर्चा भएको छ, तर अब समाचार आउँदै छ कि यो फिल्म ओटीटी प्लेटफर्ममा रिलीज हुनेछ। चाखलाग्दो कुरा के छ भने रोड २ को शूटिंग शुरु हुन लागेको छ र यो कुरा मुकेश भट्टले आफैंले पुष्टि गरेका छन। यो फिल्म महेश भट्टले निर्देशन गरिरहेको छ, जो लामो समयसम्म फिल्मको एक हिस्सा हुनेछ।

प्रकाशित मिति June 27, 2020

प्रतिकृया दिनुहोस